Education.cz

Education.cz je společnost, která má za cíl pomáhat studentům najít to pravé vzdělávání kdekoliv na světě. Zároveň chce udělat studium v zahraničí dostupnější a pomoci studentům překonat veškerá omezení. Ať už jsou to dostatečné informace o odlišných vzdělávacích systémech, pomoc s administrativním procesem, přípravnými kurzy nebo zajištěním financování.

Více info

Visit Schools

VisitSchools má za cíl propojovat studenty, kteří se rozhodují kam pokračovat ve svém studiu, a školy, kteří se jim chtějí blíže představit. Vše funguje na technologii Oktium, které propojuje online a offline komunikaci. Student tak může ze svého domova navštívit jakoukoliv školu na světě a zeptat se na cokoliv ho zajímá.

Více info

Střední pedagogická škola Futurum

Vstoupit do Střední pedagogické školy Futurum nám dávalo obrovský smysl, protože výchovu mladých učitelů vidíme jako jednu z nejlepších cest ke zlepšení vzdělávání. Tato škola nás zaujala svou rodinnou atmosférou a individuálním přístupem. Skrze investici do ní plánujeme dostat nové technologie, metody vzdělávání žáků i učitelů a posílení propojení s praxí.

Více info

Xflow.cz

Projekt má za cíl pomáhat studentům s jejich kariérním plánováním, růstem a nabízí jim smysluplné praxe už v průběhu studia. Můžou si tak vyzkoušet jaké je to pracovat například v Kiwi.com, Škoda, Siemens a dalších. Studenti tak získají skvělé zkušenosti a také lepší přehled o tom, které dovednosti je dobré rozvíjet.

Více info

Webite

Webite je brněnské webdesignové studio, které má za cíl dělat pěkné a funkční věci. Ať už se jedná o aplikace, webové prezentace, nebo interní systémy. Skrze design dělají lidem život příjemnější.

Více info

Dobré nápady ale hledáme pořád. Přihlaste ten svůj.

Přihlásit Projekt

Přihlaste se
o Rozjízdný

Tak první krok je tady, stačí vyplnit formulář níže a věci se dají do pohybu.

Osobní
informace

Informace
o projektu